Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie na kierunku Położnictwo


oraz Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej na kierunku Administracja i Zarządzanie dla kadry kierowniczej w służbie zdrowia. Tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego (CDL) – Nr rej. CNoL 0120/2010/CDL otrzymałam w 2010 r. Jestem jednym z pierwszych CDL na Śląsku i członkiem Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych.

Z dumą pełnię rolę pełnoetatowej mamy dwójki cudownych dzieci. Z doświadczenia jestem położną noworodkową, współzałożycielką pierwszego na Śląsku, a drugiego w Polsce Banku Mleka Kobiecego. Jako matka odkryłam, że macierzyństwo jest jak nauka chodzenia. Początki są trudne, czasami bolesne, ale ostatecznie pozwala odkryć sens życia. Celebruję karmienie piersią, bo wiem jak niezwykłe są to chwile zarówno dla matki jak i jej dziecka.

Uwielbiam chwile z muzyką, taniec i spontaniczny śmiech do łez 😊Lubię przebywać z ludźmi pozytywnymi, bezinteresownymi i z dystansem do siebie samych oraz codzienności.

Motywację do pracy i rozwoju zawodowego daje mi zadowolenie i spełnienie moich pacjentek w karmieniu piersią. Jako matka długo karmiąca piersią swoje dziecko wiem, że warto walczyć o karmienie piersią nawet w sytuacjach trudnych i wydających się nie do pokonania. Radość w oczach dziecka, spojrzenie w oczy matki podczas każdego przystawienia do piersi są wspomnieniami, które każda mama zapamięta do końca swojego życia. Wierzę, że karmienie piersią daje kobietom siłę, która może góry przenosić.